sinan-rent-a-car

0549 575 79 61

7/24 Araç Kiralama

Üsküdar Otomobil Kiralama

Firmamiz; Sinan Rent a Car 2006 yilinda

Üsküdar oto kiralama

,

Üsküdar araç kiralama

,

Üsküdar  rent a car

Üsküdar  uzun dönem araç kiralama

, sektörlerinde  yerini almistir ve Atasehir, içerenköy mahallesinde  hizmet vermektedir. Müsteri memnuniyeti odakli, uygun fiyat, sinirsiz hizmet ve dürüstlüge dayanmaktadir.

 

 

     

Üsküdar 'de otomatik dizel araç kiralama

firmasi olarak ayni zamanda da bölgede en iyi, en güvenilir, müsteri ve sorunlari ile en alakadar, en iyi servis ve yol garantili araçlarla en iyi firmalari arasindadir.

 

       Üsküdar ilçemizdeki hizmet bölgeleri olarak, >acibadem mahallesi, ahmediye Mahallesi, .altunizade mahallesi, aziz mahmud hüdayi mahallesi, bahçelievler mahallesi, barbaros mahallesi, beylerbeyi mahallesi, bulgurlu mahallesi, burhaniye  mahallaesi, cumhuriyet mahallesi, çengelköy mahallesi,ferah  mahallesi,güzeltepe mahallesi,icadiye mahallesi,kandilli mahallesi,kisikli mahallesi,kiralitepe mahallesi,kuleli mahallesi,kuzguncuk  mahallesi,küçükçamlica mahallesi ,küçüksu mahallesi,küplüce mahallesi,mehmet akif ersoy mahallesi,mimar sinan mahallesi,murat reis  mahallesi,salacak mahallesi,selamiali mahallesi,slimiye mahallesi,sultantpe mahallesi,ünalan mahallesi,validei atik mahallesi,yavuztürk mahallesi,zeynep kamil  mahallesi  bölgelerine araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadir.

          Ayrica Sinan Rent a Car olarak adresinize teslim araç

kiralama

,

oto kiralama

,

rent a car

,

ucuz araba kiralama

, imkanimiz ve hizmetimizde  mevcuttur. Lüks araç kiralama, Orta Sinif,

Ekomomik oto kiralama

, Ticari,

hafif ticari kiralama

,araçlar ile alakali fiyat ve kiralama sartlari hakkinda lütfen bizi arayarak bilgi isteyiniz.