sinan-rent-a-car

0549 575 79 61

7/24 Araç Kiralama

Atasehir Otomobil Kiralama

               Firmamiz; Sinan Rent a Car 2006 yilinda Atasehir oto kiralama, atasehir araç kiralama, Atasehir rent a car Atasehir uzun dönem araç kiralama, istanbul anadolu yakasi araç kiralama, istanbul anadolu yakasi atasehir araç kiralama, sektörlerinde  yerini almistir ve Atasehir, içerenköy mahallesinde  hizmet vermektedir. Müsteri memnuniyeti odakli, uygun fiyat, sinirsiz hizmet ve dürüstlüge dayanmaktadir.

              Atasehir’de otomatik dizel araç kiralama firmasi olarak ayni zamanda da bölgede en iyi, en güvenilir, müsteri ve sorunlari ile en alakadar, en iyi servis ve yol garantili araçlarla en iyi firmalari arasindadir.

             Atasehir ilçemizdeki hizmet bölgeleri olarak, Atatürk mahallesi, Asik Veysel Mahallesi, Barbaros mahallesi, esatpasa mahallesi, Ferhatpasa mahallesi, Fetih mahallesi, kayisdagi mahallesi, Küçükbakkalköy mahallesi, Mevlana mahallaesi, Mimarsinan mahallesi, Mustafa Kemal mahallesi bölgelerine araç kiralama hizmetimiz bulunmaktadir.

            Ayrica Sinan Rent a Car olarak adresinize teslim araç kiralama, oto kiralama, rent a car, ucuz araba kiralama, lüx araç kiralama, imkanimiz ve hizmetimizde  mevcuttur. Lüks araç kiralama, Orta Sinif, Ekomomik oto kiralama, Ticari, hafif ticari kiralama,araçlar ile alakali fiyat ve kiralama sartlari hakkinda lütfen bizi arayarak bilgi isteyiniz.

 

Ucuz Araç Kiralama, Atasehir Uygun Araç Kiralama

 

Lüx Araç Kiralama, Atasehir Lüx Araç Kiralama